34 324 16 14
sekretariat@sienkiewicz.czest.pl
Al. NMP 56, 42-217 Częstochowa

Dnia 8.02. gościliśmy w naszej szkole na przedstawieniu bajki „ Czerwony kapturek” uczniów Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstanek oraz Katolickich Szkół Specjalnych SPSK w Częstochowie.

Przedstawienie przygotowali uczniowie naszego liceum – Natalia Sipa 1d, Anna Porada 1c, Aleksandra Szałapska 1 h, Weronika Mikke 1f, Daniel Duda 1d, Julia Jaworska 1f, Kamila Marciniak 1f i Kamila Zator 1h.

Barwna sceneria, naturalna gra aktorów i ciekawa oprawa muzyczna złożyły się na piękne i wzruszające widowisko. Żywiołowa reakcja młodych widzów towarzyszyła nam również podczas dalszych wspólnych zabaw i quizów. Dla wszystkich była to okazja do przeżycia wielu radosnych i niezapomnianych chwil.

Mamy nadzieję na kolejne takie spotkania.

Najlepsi w Częstochowie

Kontakt

Adres:
Al. Najświętszej Maryi
Panny 56
42-217 Częstochowa

tel: 34 324 16 14;
fax: 34 324 55 48
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziennik Elektroniczny

Stacja pogody

Raspberry Pi
Weather Station

e-Learning

SieniuTV

Logo SieniuTV

Zmiany w edukacji