34 324 16 14
sekretariat@sienkiewicz.czest.pl
Al. NMP 56, 42-217 Częstochowa

     Nasza szkoła nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem ,,Wieniawa'' w Kłobucku, w ramach której uczniowie pod opieką nauczyciela historii Joanny Maduzi i z udziałem Pani Dyrektor Jadwigi Sipy uczestniczyli w bardzo ciekawym wykładzie na temat ,,Legionów Polskich”. Warto zaznaczyć, że wykład ten wygłosił profesor Andrzej Chwalba, obecnie pracownik Uniwersytetu Jagielońskiego a kiedyś nauczyciel historii w IV LO. Uczniowie nie tylko wysłuchali ciekawego wykładu, ale również skorzystali z możliwości rozmowy z profesorem Chwalbą po której otrzymali materiały dydaktyczne. Nawiązana współpraca w najbliższym czasie zaowocuje spotkaniem z profesorem Chwalbą tym razem w murach naszej szkoły.

Czekamy z niecierpliwością !!!

Najlepsi w Częstochowie

Kontakt

Adres:
Al. Najświętszej Maryi
Panny 56
42-217 Częstochowa

tel: 34 324 16 14;
fax: 34 324 55 48
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziennik Elektroniczny

Stacja pogody

Raspberry Pi
Weather Station

e-Learning

SieniuTV

Logo SieniuTV

Zmiany w edukacji